Materac Galaxy LUMINOS TENCEL AGGalaxy Luminos Tencel AG jest tanim materacem nawierzchniowym produkowanym przez jedną z najlepszych firm w branży na świecie, szwedzką Hilding. Stanowi on doskonałe dopełnienie materaca podstawowego. Położenie na materacu głównym jeszcze jednej warstwy ma swoje niezaprzeczalne walory.

O czym pamiętać wybierając tani materac Galaxy Luminos Tencel AG do swojej sypialni?

Uzupełniając swoje miejsce snu o Galaxy Luminos Tencel AG, zyskujemy wiele. Rękojmia jakości i zgodność z najwyższymi normami dla materacy są gwarantowane przez Hilding (czołowy producent w skali światowej, obecny na rynku niemalże od wieku, realizacja zasad „scandinavian sleeping”). Przy tym jest to tani materac, za który nie zapłacimy więcej niż 700 zł. Służy on za „nakładkę” na materac bazowy, która wydatnie poprawia wszystkie elementy składające się na odczucie komfortu, zapewnienie zdrowego snu, odpowiedniego wsparcia dla ciała, ale też pomaga chronić podstawowy materac ułożony poniżej i poprawia higienę w całym łóżku. Jednakże Galaxy Luminos Tencel AG nie jest wyłącznie dodatkiem, elementem wyposażenia drugoplanowym, a przekonują się o tym wszyscy, którzy poznali Luminos i mogli doświadczyć niezrównanej wygody oferowanej przez ten model. Niezależnie od tego, na jakim materacu bazowym Luminos zostanie położony, zawsze w sposób wyraźny oddziałuje na wrażenia związane z odpoczynkiem.

Owszem, to rodzaj luksusu, ale ten model Galaxy jest jednak tanim materacem, więc istotne udoskonalenia w miejscu naszego snu wprowadzamy łatwo. Tani materac 140×200 (ten rozmiar cieszy się największym powodzeniem) Luminos swój sekret zawdzięcza znakomitej jakości piankom elastycznym HR, które są odporne na bakterie, przewiewne i tworzą warstwowe podłoże, przyjmujące nacisk ciała w sposób łagodny i delikatny. Należy też dodać, że Galaxy Luminos Tencel AG jest sprzedawany ze wspaniałym pokrowcem jonowanym srebrem (antybakteryjność) i niezwykle trwałym, odpornym na ścieranie i inne uszkodzenia.

W jakim rozmiarze oferowane są tanie materace Galaxy Luminos Tencel AG?

Jaki rozmiar taniego materaca Galaxy Luminos Tencel AG jest dostępny? Jaki będzie nam potrzebny? Bez obaw. Luminos można nabyć praktycznie we wszystkich standardowych rozmiarach, dla jednej i dwóch osób, na łóżko pojedyncze i dla łóżek wspólnych np. małżeństwom. To szerokość. Długość materaca zawsze jednak będzie wynosić równe 200 cm, a więc także będzie dopasowana do najczęściej występującej długości materacy bazowych.

Luminos to także tani materac visco – 140×200 to rozmiar wybierany najczęściej. Visco jest nazwą niezwykłej i innowacyjnej pianki o wspaniałych właściwościach elastyczności. Visco wprawdzie bocznymi drzwiami trafiła do świata materacy, ponieważ jest wynikiem prac NASA – projektu zajmującego się snem astronautów na orbicie okołoziemskiej – ale cieszymy się, że amerykańska agencja kosmiczna swoje odkrycie udostępniła do użytku komercyjnego, gdyż visco wypada najlepiej we wszystkich testach wytrzymałości i sprężystości materacy. Narzuca się metafora nieważkości w łóżku… Lub może „kosmicznych wrażeń” z odpoczynku?

Dla kogo polecane są tanie materace Galaxy Luminos Tencel AG?

Materac jest jak najbardziej uniwersalny i jako dodatkowa warstwa wierzchnia w każdym przypadku doda swoje walory do jakości naszego snu i komfortu przebywania w naszych łóżkach.

Jednak istnieje szczególna grupa osób, dla której ten znakomity i tani materac nawierzchniowy będzie szczególnie polecany. Mamy na myśli osoby śpiące na materacach (lub innych podłożach), których w żaden sposób nie można nazwać zdrowymi i komfortowymi. Wtedy Galaxy Luminos sprawdzi się najlepiej: ułożenie go na niewygodnym lub uszkodzonym materacu bazowym natychmiast spowoduje radykalną poprawę warunków snu. Nawet stary, niskiej jakości materac bazowy może zostać istotnie udoskonalony przez nałożenie na niego materaca Luminos. Jest to więc oferta, która pozwala nam zrezygnować z większego wydatku zakupu nowego materaca bazowego, ponieważ możemy pozostać przy nim, a o nasz komfort i zdrowie zadbać przez zakup taniego materaca Luminos jako „nakładki”, która w efekcie da nam standard snu na materacu klasy pierwszej.

Opracowane przez: zdrowykregoslup.pl