Stoisz przed trudnym zadaniem urządzenia sypialni? Renomowana marka Janpol produkuje materace, które mają bardzo zróżnicowane parametry. Dzięki temu klienci mogą wybrać dokładnie to, co idealnie sprosta ich wymaganiom. Bolą Cię plecy? Jesteś po urazie lub wypadku? Szukasz materaca medycznego dla osoby, która ma trudności z samodzielnym poruszaniem się? A może chcesz kupić dobry materac przeciw odleżynom? Znajdziesz tu na pewno coś dla siebie.

Dlaczego materac to najważniejszy element w sypialni?

Śpimy zazwyczaj osiem godzin, a jest to jedna trzecia naszej doby. Czy warto spędzić ją w wygodnej i bezpiecznej dla zdrowia pozycji? Z pewnością tak. Dlatego właśnie rodzaj materaca ma kolosalne znaczenie. Wiele dolegliwości można pokonać dzięki wymianie materaca na taki, który w ergonomiczny sposób dostosuje się do ciała. Materace twarde zarezerwowane są dla puszystych i tęższych osób. Miękkie materace sprawdzą się w łóżku dziecięcym, gdyż dzieci zazwyczaj ważą niewiele.

Gdzie znaleźć dobry materac w atrakcyjnej cenie?

Oferujemy materace sprężynowe, które dodatkowo mogą być podzielone na różne strefy nacisku. Gwarantuje to jeszcze lepsze dostosowanie materaca do potrzeb ciała i podniesienie komfortu użytkowania. Na rynku dostępne są też materace z pianki antyalergicznej. Będzie ona przeciwdziałać wilgoci oraz nagrzewaniu się materaca. Dzięki temu grzyby i drobnoustroje nie będą się z nim rozwijały. Jeśli szukasz materaca dla osoby chorej, warto wybrać ten, przeciwdziałający odleżynom. Zapewnia doskonała cyrkulację powietrza.