Nasz kręgosłup podczas codziennych czynności musi się nieźle napracować. Warto więc zadbać o to, by podczas snu miał szansę odpocząć. Jeśli jest on obciążony z powodu nieprawidłowej pozycji, może to skutkować nieprzyjemnościami. Dlatego właśnie wybór materaca jest bardzo ważnym, odpowiedzialnym zadaniem. Skorzystaj z dwudziestoletniego doświadczenia firmy Janpol i zapoznaj się z szeroką ofertą materacy sprężynowych, piankowych lub rehabilitacyjnych! Oferta jest atrakcyjna cenowo.

Materace sprzyjające zdrowieniu i regeneracji

Na rynku materacy dostępne są także te, które mają spełniać specjalne zadania. Przeznaczone są one dla osób z wadami postawy, dolegliwościami kręgosłupa, czy też po urazach i wypadkach. Materace ortopedyczne pomogą odzyskać dobrą formę. Zapobiegają drętwieniu nóg oraz rąk, a to dzięki temu, że utrzymują prawidłową pozycję kręgosłupa. Ultranowoczesna pianka memory zapewnia maksymalny komfort użytkowania materaca. A to dlatego, że dostosowuje się do pozycji ciała.

Wybór materaca – na co zwracać uwagę

Warto uwzględnić wszystkie potrzeby osoby, która będzie użytkowała materaca. Twardy materac sprawdzi się w przypadku tęższych osób, gdyż dzięki niemu nie będą one zapadały się w łóżko. Jeśli nie chcesz, by cały materac „falował” w rytm Twoich ruchów, budząc w dodatku partnera, wybierz nowoczesny materac pocketowy. Może być on podzielony na różne strefy nacisku. Na ryku dostępne są też materace z wypełnieniem bezpiecznym da alergików. Warto zapoznać się z ofertą marki Janpol.

Artykuł sponsorowany