Które materace są lepsze? Piankowe, czy może materace sprężynowe? Co to znaczy podział na strefy w materacu? Jaki rodzaj wypełnienia będzie odpowiedni dla osoby uczulonej na kurz? Czy ważna jest twardość materaca? Jeśli zadajesz sobie te pytania, z pewnością podejmujesz właśnie ważną decyzję, jaką jest dobór odpowiedniego materaca. Nie spiesz się i zapoznaj się szczegółowo z tym, co oferuje rynek. Polecamy firmę Janpol – cenioną i renomowaną markę, która oferuje szeroki wybór materacy.

Na czym spać ? Odpowiedni materac

Wybór materaca nie kończy się na podaniu jego rozmiarów. Zastanów się, ile ważysz – od tego zależy dobór odpowiedniego poziomu twardości. Jeśli dokuczają Ci bóle pleców lub kręgosłupa, poradź się fizjoterapeuty. Może on polecić Ci wybór odpowiedniego materaca ortopedycznego, który w ergonomiczny sposób dostosuje się do naturalnej pozycji Twojego ciała. Dzięki materacom medycznym można pokonać takie dolegliwości, jak sztywnienie kończyn, sztywność i bóle karku, zawroty głowy. A to dlatego, że mają one często swoje źródło w kręgosłupie.

Materace Janpol – dla singli, dla par i dla dzieci

Jeśli chcesz spokojnie wyspać się w swoim małżeńskim łóżku, wybierz materac kieszeniowy z podziałem na różne strefy nacisku. Urządzanie sypialni to czynność, którą należy dobrze przemyśleć. To szczególne pomieszczenie w domu. Jego atmosfera powinna sprzyjać komfortowi. Nie ma ważniejszego elementu jej wyposażenia, niż materac. Dlatego zachęcamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje porad w kwestii wyboru.