Zastanawiasz się, czy materac sprężynowy będzie dla Ciebie? Przyjrzyj się ofercie specjalistycznych materacy sprężynowych Janpol i wybierz produkt idealny dla siebie!

Jak zbudowane są materace sprężynowe Janpol?

Materace sprężynowe, szczególnie te w aktualnym wydaniu, uchodzą za wyjątkowo solidne i wytrzymałe. Często posiadają także różnorodne właściwości medyczne, dzięki czemu mogą je stosować osoby o różnorodnych preferencjach względem snu.

Co wyróżnia wszystkie materace sprężynowe Janpol? To przede wszystkim wypełnienie, które stanowią sprężyny tzw. Multipocket. To aktualnie bardzo nowoczesny system, bezpieczny dla ciała i dający komfortowe podparcie dla kręgosłupa. Dzięki sprężynom umieszczonym w osobnych kieszonkach naciskowi ulega tylko ten fragment materaca na którym wyczuwany jest ciężąr. W praktyce oznacza to komfortowy sen dla każdego, kto wypoczywa na takim podłożu. Nieważne, czy partner śpi dobrze, czy niespokojnie.

Materace sprężynowe Janpol otrzymują aż 7 różnorodnych stref twardości. To sprawia, że każdy konsument korzystający z takiego produktu, uzyska naprawdę optymalne warunki do snu.

Warto podkreślić, że sprężyny Multipocket to wypełnienie o zastosowaniu medycznym. Na jeden metr kwadratowy przypada aż 500 takich sprężyn, dzięki czemu uzyskana powierzchnia jest wyjątkowo elastyczna i dopasowana do ciała.

Takie wypełnienie jest bardzo istotne dla osób borykających się na co dzień z bólami kręgosłupa. Układ wielu sprężyn umieszczonych w osobnych kieszonkach to zdrowy i bezpieczny sen.

Producenci Janpol zadbali także o to, aby materace był dostępne w kilku rodzajach twardości w zależności od wagi osoby, która go użytkuje – o średniej twardości dla osób do 80 kg oraz twardy dla osób powyżej 80 kg.

Materace sprężynowe Janpol to z pewnością wysoka jakość, ale również ciekawe funkcjonalności. Bo wystarczy tu spojrzeć chociażby na pokrowiec Tencel, gładki i miły w dotyku, czy też Silver Protect o właściwościach antyalergicznych. Pokrowce można zdjąć i uprać, ciesząc się idealną czystością materaca na długi czas.

Uwaga! Wkład materacy sprężynowych Janpol posiada specjalne profilowanie i nacięcia zapewniające jego optymalną wentylację, dzięki czemu uniemożliwia on gromadzenie się w materacu szkodliwych bakterii i wilgoci.

Materace z tej kategorii są także odwracalne, co oznacza, że można je użytkować z obu stron, utrzymując wciąż taki sam efekt komfortowego snu.

Charakterystyka materacy sprężynowych Janpol

Jak już wspomnieliśmy, w ofercie marki Janpol znajdziesz kilka wartościowych modeli materacy sprężynowych. Wśród nich na uznanie zasługuje chociażby materac Delia.

Model składa się z mocnych sprężyn kieszeniowych oraz innowacyjnej pianki poliuretanowej. Dodatek stanowi tutaj także specjalna warstwa kokosa. Ten materac umożliwia wypoczynek w aż 7 różnorodnych strefach twardości.

Materac Janpol Delia łączy w swojej strukturze nowoczesne rozwiązania technologiczne i cechy najlepszych komponentów. Głównym elementem wypełnienia będą sprężyny kieszeniowe, tworzące idealne, punktowe wsparcie dla wszystkich partii ciała. Poszczególne warstwy sprężyn są ułożone tak, aby użytkownik mógł znaleźć odpowiednią pozycję do snu. A jednocześnie nie odczuwa się tutaj ruchów partnera.

Na uznanie zasługuje tu także pianka poliuretanowa, która jest niezwykle lekka, a jednocześnie trwała.

Pianka bardzo dobrze podpiera kręgosłup, wpływając korzystnie na sen osób, które na co dzień borykają się np. z bólem pleców.

Wreszcie zastosowana warstwa wykonana z łupin orzecha kokosowego, pozwala wyraźnie wydłużyć żywotność materaca poprzez usztywnienie całości jego struktury.

Dla kogo materace sprężynowe Janpol będą najlepszym wyborem?

Na materac sprężynowy Janpol powinny zdecydować się te osoby, które od snu oczekują czegoś więcej. Tak fachowo wykonane podłoże to nie tylko komfortowy sen, ale przede wszystkim zdrowie dla kręgosłupa. Jaki materac sprężynowy Janpol będzie dla Ciebie? Dopytaj sprzedawcy, jaką twardość Ci proponuje oraz który produkt będzie dedykowany dla Twoich indywidualnych preferencji. Materac na sprężynach Janpol to Twój nowy, lepszy poranek, bez bóli w krzyżu.